Go to content

Умови використання сайту

Меню в підвалі

Увага!  Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.
 
 
Використання сайту
 
Сайт youandme.in.ua (далі «You&Me») дозволяє вам переглядати та  завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого  некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації  про авторське право та інших відомостей про право власності, що  містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено  змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх  у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для  суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на  інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.
 
 
Відмова від відповідальності
 
Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без жодних  гарантій. You&Me в будь-який час без  повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на  цьому Сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. У разі, якщо  матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, You&Me не зобов'язана  оновлювати їх. You&Me за жодних обставин не несе відповідальності за  будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати  прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли  внаслідок використання, неможливості використання або результатів  використання цього сайту.
 
 
 
Зворотний зв'язок і коментарі
 
Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете  відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим,  загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує  авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за  расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить  образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким  іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що  будь-яке ваше повідомлення You&Me може видаляти без вашої на те згоди, а  також безоплатно використовувати на власний розсуд. You&Me не несе  відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.
Back to content