Go to content

Про нас

Меню в підвалі
   YOU&ME- це не тільки жіноча сексуальність, це - стан душі!
Хороший настрій задається стильним одягом ,який дозволяє відчувати   себе красивою , впевненою і бажаною!
YOU&ME – це вишуканий одяг, створений в Україні ,  для українських красунь!                                  
Ми- українські виробники і ми  цим пишаємося !

   Перші речі під брендом YOU&ME були створені в Варшаві в 1998 році і продавались в бутиках Парижа і Варшави. З того часу в одязі YOU&ME відчувається дух Франції, адже французька мода - це жіночність, легкість, ніжність і в той же час чоловіча простота ліній, неординарність та яскрава колоритність тканин!
  З 2004 року бренд YOU&ME випускався також і в Україні , але на полиці українських магазинів не доходив, оскільки  фірма тільки виконувала  замовлення елітних Варшавських магазинів. В 2006 році жінки України нарешті отримали змогу знайти себе серед різноманіття  екстравагантних фасонів YOU&ME – віднайти свою комбінацію стилю, адже не існує нічого кращого, ніж високо й гордо піднявши голову, впевнено піти назустріч життю під захопливі погляди чоловіків!
А мода з YOU&ME  – найвірніша супутниця  цього! Звісно, вона, мода, примхлива й змінна ,та це тільки  додає кожній панянці стимулу пройтись по магазинах.
 
Асортимент нашої продукції змінюється з врахуванням трендів, сезонності та потреб наших клієнтів. У нас Ви знайдете сучасний молодіжний одяг різних розмірів: від найменшого (34 європейського) до стандартного (42).

YOU&ME – це виробничо-торгове об’єднання, яке займається повним спектром робіт, що супроводжують створення, виготовлення та продаж модного одягу. Вивчаються напрямки та ідеї сьогоднішньої моди, підбираються якісні та конкурентоспроможні тканини, фурнітура, розробляються пробні зразки нової моделі одягу, обговорюються та оцінюються спеціалістами швейної справи та любителями модних ексклюзивних моделей, прошиваються з дотриманням усіх технологічних та конструктивних вимог, для забезпечення високого рівня якості нашого одягу.


Back to content